صافکاری و نقاشی بدون رنگ

صافکاری و نقاشی ماشین هر دو مکمل یک دیگر هستند. در ادامه این مقاله به صافکاری و نقاشی بدون رنگ می پردازیم.

مزایا صافکاری بی رنگ

در صافکاری و نقاشی بدون رنگ قطعات بدون نقاشی مجدد ترمیم می شوند در نتیجه در زمان خرید و فروش خودرو ، قطعه آسیب دیده باعث افت قیمت نمی شود.

از طرفی در صافکاری و نقاشی معمولا از روش ها و متدهایی استفاده می شود که زمان کمی به خود اختصاص می دهند و همین باعث می شود تا خودرو آسیب دیده در کم ترین زمان ممکن ترمیم شود.

اما در بسیاری از مواقع در صافکاری و نقاشی بدون رنگ نیاز به استفاده از لیسه می باشد که این باعث می شود ناهمواری های مختلفی بر روی بدنه خودرو ایجاد شود.

در این موقع صافکار باید از مقدار زیادی پولیش برای رفع این موضوع استفاده نماید و این می تواند به رنگ خودرو شما آسیب برساند.

صافکاری با دستگاه

در صافکاری و نقاشی بدون رنگ با دستگاه می توان بر روی هر دو صفحه ی آلومینیومی و فولادی نیز استفاده کرد. با به حداقل رساندن استفاده از بتونه بدنه می توان از این روش برای آماده کردن قسمت آسیب دیده  برای بتونه کاری مهیا کرد.

از صافکاری ماشین با دستگاه برای صافکاری بی رنگ ، حفره روی درها و گلگیرها ، چین و چروک های جزئی ، تو رفتگی های بزرگ و آسیب بدنه استفاده می شود.

صافکار به کمک چکش و ابزار صافکاری به صاف کردن نهایی بخش معیوب خودرو می پردازد. اگر در این مرحله آسیب به شکلی باشد که خطر خرد شدن رنگ بدنه ایجاد شود ، نیاز به استفاده از ابزاری برای حفظ رنگ خواهد بود.

اما اگر صافکار موفق به حفظ رنگ نشود و در نهایت با خرد شدن و ریزش رنگ خودرو مواجه شویم ناچار همان قسمت از بدنه خودرو رنگ خواهد شد.

صافکاری و نقاشی بدون رنگ

در زمانی که بدنه خودر دچار آسیب و رنگ بری شده باشد ، صافکار و نقاش حرفه ای آن را به وضعیت اولیه باز می گرداند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با شناخت ابزار موجود می توان به نتایج خیلی بهتری دست پیدا کرد.

یک فرآیند نسبتا جدید که باعث از بین رفتن گودی های جزئی و آسیب های ناشی از برخورد تگرگ به بدنه اتومبیل می شود را PDR می نامند که به معنی تعمیر تو رفتگی بدنه خودرو می باشد.

این روش بسیار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه در تعمیرات بدنه خودرو می باشد. صافکاری PDR به عنوان صافکاری و نقاشی بدون رنگ شناخته می شود.

این نوع از صافکاری بدون رنگ با دستگاه روشی است که در آن با دقت بسیار بالای اپراتور از ریزش رنگ بدنه خودرو جلوگیری می شود و تا زمانی که رنگ دست نخورده باشد می شود از صافکاری بدون رنگ استفاده نمود.

در مورد مزایا از صافکاری و نقاشی بدون رنگ می توان گفت که در این زمینه قطعات بدون نقاشی مجدد ترمیم می شوند. در زمان خرید و فروش مجدد خودرو قطعه آسیب دیده باعث افت قیمت ماشین در زمان کارشناسی خودرو نمی شود.

صافکاری و نقاشی بدون رنگ تنها زمانی ارزشمند می باشد که اثر موج بر بدنه خودرو جای نگذارد. پدیدار شدن موج که در راستای به هم خوردن بالانس و ضخامت رنگ به وجود آمده است کیفیت ترمیم بدنه را خدشه دار می کند و می تواند با رنگ نکردن قطعه آسیب دیده به راحتی پدیدار شود.

صافکاری آنلاین ، سایت تخصصی  صافکاری بدون رنگ خودرو می باشد که با سابقه درخشان در زمینه صافکاری و تعمیرات ماشین خدمات خود را به تمام دارندگان خودرو ها ارائه می دهد.

هم چنین انواع خدمات خودرویی نظیر صافکاری بدون رنگ ، تگرگ زدگی ماشین در این مجموعه  ارائه می شود. این مجموعه با استفاده از پرنسل ماهر و مجرب سعی دارد خدمات خود را با کیفیت بیش تر برای مشتریان عزیز ارائه دهد.

در این مجموعه از تجهیزات پیشرفته و متخصین مجرب و ماهر خودرو استفاده می شود که کاملا آثار تگرگ زدگی ماشین را رفع می کنند.

برای اطلاعات بیش تر در زمینه مشکلات خودرو می توانید به سایت این مجموعه معتبر مراجعه نمائید و مشکلات خودرو خود را با آن ها در میان بگذارید تا به شما کمک کنند.

صافکاری آنلاین

صافکاری آنلاین اولین و بروز ترین مرجع آنلاین صافکاری است ، شما می توانید با درخواست کارشناسی خودرو تصادفی خود از قیمت و مدت زمان مورد نیاز صافکاری ماشین خود با خبر شوید.

یکی از ویژگی های سایت صافکاری آنلاین صافکاری و نقاشی خودرو با تاییده ای کارشناس می باشد.

خدمات ما
درخواست صافکاری
09121779706

3 Comments

  1. […] هنرهای صافکاری خودرو خارجی و نقاشی تخصصی ماشین ، انجام صافکاری و نقاشی بدون رنگ می‌ باشد که جلوی افت شدید قیمت اتومبیل شما را خواهد […]

  2. […] از مهم ترین هنرهای صافکاری و نقاشی تخصصی ماشین ، انجام صافکاری و نقاشی بدون رنگ می‌ باشد که جلوی افت شدید قیمت اتومبیل شما را خواهد […]

  3. […] عقب مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد و همچنین بررسی صافکاری و نقاشی بدون رنگ خودرو را نیز انجام داده می […]

Leave A Comment