صافکاری بدون رنگ تهران

تعداد لایه ها و نوع بدنه ماشین های خارجی در آن ها متفاوت می باشند. در ادامه این مقاله به صافکاری بدون رنگ تهران می پردازیم.

صافکاری با میله

برای انجام عملیات صافکاری بدون رنگ تهران از میله ای بنام PDR استفاده می کنند که می توان با بهره گیری از آن فرورفتگی ‌های بوجود آمده بر روی بدنه را بدون استفاده از چکش و ضربات مکرر، رفع کرد.

میله‌ های PDR در صافکاری بدون رنگ تهران استفاده می ‌شود و فقط برای ترمیم قطعات فرورفته استفاده می ‌شود. میله‌ های PDR از جنس فولاد می باشند و در پکیج‌ های مختلف به بازار عرضه می ‌شود.

قسمت سر این میله‌ ها زاویه ‌دار می باشد و این امکان را به صافکار می ‌دهد که با چرخش دست خود فرورفتگی بوجود آمده را ترمیم کند.

برای اینکه بتوان از میله‌ های PDR استفاده کرد ، ابتدا باید قطعاتی هم چون چراغ‌ ها ، تایرها یا سپرها از پیکره اتومبیل جدا شوند تا صافکار بتواند با بهره‌ گیری از این میلهها به قسمت پشتی بدنه دست پیدا کند.

هزینه صافکاری

یکی از عوامل مهم در تعیین هزینه صافکاری بدون رنگ تهران ، نوع صافکاری آن می باشد. صافکاری حرفه‌ ای و صافکاری مدرن روش ‌ها و هم چنین نرخ ‌های بسیار متفاوتی دارد. صافکاری بدون رنگ تهران ، صافکاری با دستگاه ، صافکاری PDR و… برخی از این روش‌ ها می باشد.

عامل دیگری که در تعیین هزینه صافکاری بدون رنگ تهران نقش بسیار مهمی دارد ، برند و مدل خودروی شما می باشد. به دلیل مواد اولیه خاص مورد نیاز صافکار برای خودروهای روز دنیا (مانند فایبرگلاس) و پیچیدگی ‌های فنی آن ها (مانند سنسورهای مختلف دیجیتال) ، قیمت صافکاری ماشین برای این ماشین‌ ها از نمونه‌های ارزان و پرتیراژ بالاتر می باشد.

با هزینه درست برای صافکاری می توانید از کاهش قیمت ، در کارشناسی خودرو جلوگیری کنید .

صافکاری

این نوع از جنس بدنه نیازمند صافکاری و نقاشی با دستگاه و ابزار صافکاری دقیقی می باشد. خودرو خارجی با افزایش قیمت امروزه یکی از سرمایه های مهم برای مردم محسوب می شوند.

یکی از مهم ترین هنرهای صافکاری بدون رنگ تهران ، انجام صافکاری بدون رنگ می‌ باشد که جلوی افت شدید قیمت اتومبیل شما را خواهد گرفت.

شاسی یکی از مهم ترین اجزای خودرو می باشد که با توجه به مقدار ضربه وارد شده باید خودرو تعمیر شود. رفع آسیب های وارده به شاسی خودرو جنبه دیگری از صافکاری و نقاشی تخصصی ماشین می باشد.

بسیاری از خودرو‌های وارداتی دارای فرم بدنه آیرودینامیکی خاصی می باشند که برای صافکاری و نقاشی نیاز به دانش و تخصص منحصر به فرد می باشد.

صافکاری بدون رنگ تهران

در صافکاری بدون رنگ تهران با دستگاه می توان بر روی هر دو صفحه ی آلومینیومی و فولادی نیز استفاده کرد. با به حداقل رساندن استفاده از بتونه بدنه می توان از این روش برای آماده کردن قسمت آسیب دیده  برای بتونه کاری مهیا کرد.

در شاسی کشی خودرو به دلیل حساسیت بالای اسکلت خودرو و برعهده داشتن وظیفه حفاظت از بدنه خودرو و سرنشینان لازم است که از صافکاران حرفه ای برای تعمیر آن استفاده شود.

صافکاری آنلاین ، سایت تخصصی صافکاری بدون رنگ تهران و صافکاری  و نقاشی تخصصی ماشین می باشد که با سابقه درخشان در زمینه صافکاری تخصصی ماشین ، تعمیرات ماشین خدمات خود را به تمام دارندگان خودرو ها ارائه می دهد.

هم چنین انواع خدمات خودرویی نظیر صافکاری ، تگرگ زدگی ماشین  و صافکاری بی رنگ در این مجموعه  ارائه می شود. این مجموعه با استفاده از پرنسل ماهر و مجرب سعی دارد خدمات خود را با کیفیت بیش تر برای مشتریان عزیز ارائه دهد.

خودرو‌های لوکس وارداتی از جمله اتومبیل‌ های پورشه ، مازراتی ، ولوو ، مرسدس بنز و بی ام و از جمله خودرو‌هایی می باشند که برای صافکاری پرادو قطعات آن‌ ها ، نیاز به دانش تخصصی و منحصر به فرد می باشد.

در این مجموعه از تجهیزات پیشرفته و متخصین مجرب و ماهر خودرو استفاده می شود که کاملا آثار تگرگ زدگی ماشین را رفع می کنند.

برای اطلاعات بیش تر در زمینه مشکلات خودرو می توانید به سایت این مجموعه معتبر مراجعه نمائید و مشکلات خودرو خود را با آن ها در میان بگذارید تا به شما کمک کنند.

صافکاری و نقاشی در محل نیز یکی از مزیت های این تیم خبره می باشد که کار را برای شما بسیار راحت تر کرده است تا در اسرع وقت مشکل ماشین خود را رفع کنید.

 

 

صافکاری آنلاین

صافکاری آنلاین اولین و بروز ترین مرجع آنلاین صافکاری است ، شما می توانید با درخواست کارشناسی خودرو تصادفی خود از قیمت و مدت زمان مورد نیاز صافکاری ماشین خود با خبر شوید.

یکی از ویژگی های سایت صافکاری آنلاین صافکاری و نقاشی خودرو با تاییده ای کارشناس می باشد.

خدمات ما
درخواست صافکاری
09121779706

Leave A Comment