میله PDR

امروزه صافکاری مدرن به عملی تبدیل شده است که بسیار کاربرد دارد. در ادامه این مقاله به میله PDR می پردازیم.

ابزار صافکاری pdr

اصلی ترین و مهم ترین ابزارصافکاری pdr ، ابزاری به نام میله PDR می باشد.  میله PDR انواع مختلفی دارد. هر یک از مدل های آن برای رفع تو رفتگی یکی از بخش های بدنه خودرو استفاده می شود.

این میله ها توسط شرکت های سازنده ابزار آلات و تجهیزات صافکاری و صنعتی تولید می شوند. همچنین به صورت یک مجموعه کامل یا به اصطلاح به صورت ست به بازار عرضه می شود. داشتن ست های مختلف میله PDR برای هر صافکاری که به صورت حرفه ای کار می کند ضروری می باشد.

عملکرد میله PDR

نحوه عملکرد میله PDR بسیار ساده می باشد. همه شما در طول زندگی حداقل یک بار از اهرم ها استفاده کرده اید. برای بلند کردن وسایل و یا حتی برای باز کردن درب فلزی انواع نوشیدنی ها. همه اینا با استفاده از اهرم ها انجام می شود.

میله PDR هم دقیقا شبیه یک اهرم عمل می کنند. به نحوی که قسمت دسته آن محل وارد کردن نیرو توسط صافکار می باشد. نقطه تکیگاه این میله ها می تواند متناسب با شرایط و محل تو رفتگی متفاوت باشد.

گاهی از شاسی خودرو برای تکیه گاه استفاده می شود. برای صاف کردن تو رفتگی های روی گلگیر این نوع تکیه گاه کاربرد دارد. همچنین از ابزاری به اسم قلاب S برای ایجاد تکیه گاه استفاده می شود.

بخش سوم که بخش انتهایی میله PDR می باشد، نیرو وارده از دست صافکاری را به بدنه وارد می کند. با استفاده از تکنیک و اصول اولیه صافکاری بدون رنگ که اعمال نبروی بر خلاف جهت نیرو اولیه وارد شده می باشد ؛ تو رفتگی های روی بدنه خودرو را برطرف می کند.

میله PDR

در زمانی که بدنه خودر دچار آسیب شده باشد ، صافکار آن را به وضعیت اولیه باز می گرداند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با شناخت ابزار موجود می توان به نتایج خیلی بهتری دست پیدا کرد.

یک فرآیند نسبتا جدید که باعث از بین رفتن گودی های جزئی و آسیب های ناشی از برخورد تگرگ به بدنه اتومبیل می شود را صافکاری با میله های PDR می نامند که به معنی تعمیر تو رفتگی بدنه خودرو می باشد.

این روش بسیار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه در تعمیرات بدنه خودرو می باشد. صافکاری با میله های PDR به عنوان صافکاری خودرو شناخته می شود و یکی از تفاوت صافکاری معمولی و PDR می باشد.

در صافکاری  نقاشی خودرو با دستگاه می توان بر روی هر دو صفحه ی آلومینیومی و فولادی نیز استفاده کرد. با به حداقل رساندن استفاده از بتونه بدنه می توان از این روش برای آماده کردن قسمت آسیب دیده برای بتونه کاری مهیا کرد.

در شاسی کشی خودرو به دلیل حساسیت بالای اسکلت خودرو و برعهده داشتن وظیفه حفاظت از بدنه خودرو و سرنشینان لازم است که از صافکاران حرفه ای برای تعمیر آن استفاده شود.

صافکاری pdr

تا زمانی که سطح رنگ دست نخورده باشد، می توان با استفاده از صاکاری با میله های PDR طیف گسترده ای از آسیب را تعمیر کرد. از این روش می توان بر روی هر دو صفحه آلومینیومی و فولادی استفاده کرد.

صافکاری آنلاین ، سایت تخصصی صافکاری بدون رنگ فوری و صافکاری با میله های PDR تخصصی ماشین می باشد که با سابقه درخشان در زمینه صافکاری تخصصی ماشین ، تعمیرات ماشین خدمات خود را به تمام دارندگان خودرو ها ارائه می دهد.

هم چنین انواع خدمات خودرویی نظیر صافکاری با میله های PDR ، تگرگ زدگی ماشین در این مجموعه  ارائه می شود. این مجموعه با استفاده از پرنسل ماهر و مجرب سعی دارد خدمات خود را با کیفیت بیش تر برای مشتریان عزیز ارائه دهد.

در این مجموعه از تجهیزات پیشرفته و متخصین مجرب و ماهر خودرو استفاده می شود که کاملا آثار تگرگ زدگی ماشین را رفع می کنند و ماشین در زمان کارشناسی خودرو افت قیمت نخواهد داشت.

برای اطلاعات بیش تر در زمینه مشکلات خودرو می توانید به سایت این مجموعه معتبر مراجعه نمائید و مشکلات خودرو خود را با آن ها در میان بگذارید تا به شما کمک کنند.

صافکاری آنلاین

صافکاری آنلاین اولین و بروز ترین مرجع آنلاین صافکاری است ، شما می توانید با درخواست کارشناسی خودرو تصادفی خود از قیمت و مدت زمان مورد نیاز صافکاری ماشین خود با خبر شوید.

یکی از ویژگی های سایت صافکاری آنلاین صافکاری و نقاشی خودرو با تاییده ای کارشناس می باشد.

خدمات ما
درخواست صافکاری
09121779706

Leave A Comment