صافکاری کاپوت

صافکاری کاپوت ماشین یکی از اقدامات مهمی می باشد که هنگام آسیب دیدگی و ضربه خوردن به قسمت های مختلف ماشین انجام می ‌شود. در ادامه مقاله به صافکاری کاپوت می پردازیم.

صافکاری با ساکشن

در بحث تعمیر بدنه خودرو ، دستگاه ساکشن یا مکنده صافکاری ، روی بدنه قر شده و فرو رفته خودرو قرار می گیرد و با به وجود آوردن خلا ، فشار منفی ایجاد می کند و بخش فرو رفته بدنه خودرو را به سمت مخالف خود (یعنی بیرون) می ‌کشاند.

به این صورت فرو رفتگی خودرو ، ترمیم می شود و لایه بدنه به جای خود باز می ‌گردد.

با استفاده از روش‌ های دستی صافکاری ، در جهت برگرداندن بخش فرو رفته بدنه ، آثار آن با شدت بیش تری مشخص خواهند شد. اما دستگاه مکنده صافکاری ، بازگرداندن لایه بدنه به سر جای خود را به شکلی کاملا طبیعی انجام می دهد و وضعیت بسیار شبیه به حالت پیش از ضربه ، خواهد بود.

صافکاری کاپوت یا تعویض

ماشین زمانی که دچار حادثه می شود نمی توان به زودی تصمیم گرفت که آیا صافکاری مشکل آن را حل خواهد کرد یا باید آن قسمت را به طور جداگانه تعویض کنید.

بسته به نوع شدت ضربه وارد شده به ماشین و یا محل ضربه این تصمیم گیری می تواند متفاوت باشد. اول از همه بهتر است بدانید که صافکاری بی رنگ یک امر فوق تخصصی می باشد و هر صافکار نمی‌ تواند قطعات آسیب دیده خودرو را بدون بهره‌ گیری از نقاشی مجدد ترمیم کند.

در حوزه خدمات خودرو صافکاری قطعات و نواحی آسیب دیده به دو شکل صافکاری بدون رنگ و با استفاده از رنگ صورت می‌ گیرد. بر اساس فرم و شدت ضربه یا فشار وارد شده به نواحی مختلف بدنه اتومبیل‌ ها ، صافکار تصمیم می‌ گیرد که قطعه را تعویض یا ترمیم کند.

در صورتی که شدت و نوع ضربه به شکلی باشد که قطعه قابلیت این را داشته باشد به صورت بی رنگ ترمیم شود صافکار بر اساس میزان دانش خود می‌تواند قطعه را به شکلی ترمیم کند که نیازی به استفاده از رنگ نباشد.

در این فرم از صافکاری ، قطعات بدون نقاشی مجدد ترمیم خواهند شد. از همین رو در زمان خرید و فروش دوباره خودرو ، قطعه آسیب‌ دیده باعث افت قیمت خودرو نخواهد شد.

از طرفی در صافکاری بدون رنگ معمولا از متدهایی استفاده می شود که زمان کمی به خود اختصاص خواهند داد از همین رو خودرو آسیب دیده معمولا در کم ترین زمان ترمیم ممکن ترمیم می شود.

صافکاری کاپوت

کاپوت اتومبیل به عنوان یکی از قطعات بسیار آسیب پذیر بدنه خودرو شناخته می‌شود که باید در صافکاری کاپوت آن دقت زیادی خرج شود.

خط و خش‌های جزیی و بریدگی ‌های کم عمق را یک صافکار حرفه ای می ‌تواند به راحتی با استفاده از صافکاری بی رنگ و پولیش کاری ترمیم کند.

یکی از مهم ترین صدماتی که به کاپوت وارد می‌ شود تگرگ خوردگی می باشد که با استفاده از دستگاه‌ های تگرگ کشی توسط صافکار رفع خواهد شد.

تنها کافی است یک صافکاری تخصصی را پیدا کنید. در برخی مواقع صافکاری کاپوت بی رنگ به تنهایی جواب گوی تعمیر کاپوت آسیب دیده نمی باشد در نتیجه صافکار ناگزیر از صافکاری کاپوت می ‌شود.

در برخی تصادفات شدید نیز صدمات وارده به کاپوت به قدری شدید می باشد که هیچ راهی برای ترمیم آن نیست در نتیجه صافکار مجبور به تعویض کاپوت خودرو می‌ شود.

کاپوت‌های فابریکی که در بازار هستند به طور کل فاقد رنگ هستند و لازم است صافکار با انتخاب رنگ مناسب بدنه خودرو کاپوت جدید را رنگ کرده و آن را نصب نماید.

صافکاری آنلاین ، سایت تخصصی  صافکاری بدون رنگ خودرو  و صافکاری کاپوت می باشد که با سابقه درخشان در زمینه صافکاری با دستگاه و تعمیرات ماشین خدمات خود را به تمام دارندگان خودرو ها ارائه می دهد.

هم چنین انواع خدمات خودرویی نظیر صافکاری ماشین با دستگاه ، تگرگ زدگی ماشین و صافکاری کاپوت در این مجموعه  ارائه می شود. این مجموعه با استفاده از پرنسل ماهر و مجرب سعی دارد خدمات خود را با کیفیت بیش تر برای مشتریان عزیز ارائه دهد.

در این مجموعه از تجهیزات پیشرفته و متخصین مجرب خودرو استفاده می شود که کاملا آثار تگرگ زدگی ماشین و صافکاری کاپوت را رفع می کنند تا ماشین در زمان کارشناسی خودرو دچار افت قیمت شدید نشود.برای اطلاعات بیش تر می توانید به سایت این مجموعه معتبر مراجعه نمائید.

صافکاری آنلاین

صافکاری آنلاین اولین و بروز ترین مرجع آنلاین صافکاری است ، شما می توانید با درخواست کارشناسی خودرو تصادفی خود از قیمت و مدت زمان مورد نیاز صافکاری ماشین خود با خبر شوید.

یکی از ویژگی های سایت صافکاری آنلاین صافکاری و نقاشی خودرو با تاییده ای کارشناس می باشد.

خدمات ما
درخواست صافکاری
09121779706

Leave A Comment