صافکاری تویوتا

در هنگام تصادف با ماشین خرابی هایی به وجود می آید که باید آن را صافکاری نمود. در ادامه این مقاله به صافکاری تویوتا می پردازیم.

تاریخچه تویوتا

تویوتا از زمان تولید و عرضه‌ اش در لیست  پر فروش جهان بوده است. این خودرو ، اولین بار در سال 1983 عرضه شد و 4 سال بعد نسل دوم این خودرو روانه‌ ی بازار شد.

در نسل اول همگی از نوع 4 سیلندر بودند ، اما در نسل دوم امکان انتخاب از نوع 6 سیلندر نیز مهیا شد. نسل‌های سوم و چهارم و پنجم این خودرو نیز به ترتیب تولید شدند.

نسل ششم تویوتا که از آن با عنوان تویوتا کمری 2007 یاد می ‌شود ، بهتر از نسل ‌های قبلی خود بوده است و توجهات زیادی را به خود جلب کرد.

در همین زمان بود که تویوتا خودروی هیبریدی را عرضه و روانه بازار کرد. نسل هفتم نیز با سرعت بیش ‌تری تولید شد تا آن که دست آخر نسل هشتم به همراه پلتفرم جدید تویوتا یعنی TNGA پا به عرصه گذاشت.

هزینه صافکاری

هزینه صافکاری تویوتا به نوع و مدل خودرو نیز بستگی دارد. صافکاری و نقاشی حرفه ای و روش هایی که استفاده می شود در تعیین نرخ آن تاثیر گذار می باشد.

در صافکاری تویوتا نیز همین روند پیش می رود. قسمتی از ماشین که نیاز به صافکاری دارد در محاسبه هزینه صافکاری تویوتا تاثیر گذار می باشد.

هزینه صافکاری تویوتا برای سپر عقب و جلو ، کاپوت ، گلگیر ، سقف و ستون و … رقم های متفاوتی دارند. در این موقع هزینه خرید قطعات یدکی نیز به آن اضافه می شود.

صافکاری تویوتا

صافکاری تویوتا و یا خودروهای دیگر مهارتی است که برای تعمیر بدنه خودرو استفاده می شود. امروزه صافکاری انواع مختلفی دارد : صافکاری مدرن ، صافکاری بدون رنگ ، صافکاری با دستگاه ، صافکاری PDR و… که بهتر است حتما از صافکار ماهر در این زمینه بهره ببرید.

بنه خودرو از چند لایه فلز تشکیل شده است و هر کدام از این لایه ها با توجه به وع ماشین جنس های متفاوتی دارند به همین خاطر ضربه خوردن به بدنه ماشین باید به دست متخصص سپرده شود.

در صافکاری تویوتا هدف صافکار صاف کردن سطح فرو رفته در خودرو می باشد. این کار با استفاده از چکش و یا دستگاه مکش انجام می شود.

در مورد مزایای صافکاری تویوتا بدون رنگ می توان گفت که در این زمینه قطعات بدون نقاشی مجدد ترمیم می شوند. در زمان خرید و فروش مجدد خودرو قطعه آسیب دیده در زمان کارشناسی خودرو باعث افت قیمت ماشین نمی شود.

از طرفی در صافکاری بدون رنگ معمولا از روش ها و متدهایی استفاده می شود که زمان کمی به خود اختصاص می دهند و همین باعث می شود تا خودرو آسیب دیده در کم ترین زمان ممکن ترمیم شود.

در تصادفات رانندگی بسته به میزان خساراتی که به ماشین وارد شده است صاحب خودرو تصمیم می گیرد تا قطعه آسیب دیده را به صورت کامل تعویض و یا با استفاده از مهارت خود آن را ترمیم کند.

صافکاری آنلاین ، سایت تخصصی  صافکاری بدون رنگ خودرو می باشد که با سابقه درخشان در زمینه صافکاری و تعمیرات ماشین خدمات خود را به تمام دارندگان خودرو ها ارائه می دهد.

هم چنین انواع خدمات خودرویی نظیر صافکاری تویوتا بدون رنگ ، تگرگ زدگی ماشین در این مجموعه  ارائه می شود. این مجموعه با استفاده از پرنسل ماهر و مجرب سعی دارد خدمات خود را با کیفیت بیش تر برای مشتریان عزیز ارائه دهد.

در این مجموعه از تجهیزات پیشرفته و متخصین مجرب و ماهر خودرو استفاده می شود که کاملا آثار تگرگ زدگی ماشین را رفع می کنند.

برای اطلاعات بیش تر در زمینه مشکلات خودرو می توانید به سایت این مجموعه معتبر مراجعه نمائید و مشکلات خودرو خود را با آن ها در میان بگذارید تا به شما کمک کنند.

 

صافکاری آنلاین

صافکاری آنلاین اولین و بروز ترین مرجع آنلاین صافکاری است ، شما می توانید با درخواست کارشناسی خودرو تصادفی خود از قیمت و مدت زمان مورد نیاز صافکاری ماشین خود با خبر شوید.

یکی از ویژگی های سایت صافکاری آنلاین صافکاری و نقاشی خودرو با تاییده ای کارشناس می باشد.

خدمات ما
درخواست صافکاری
09121779706

Leave A Comment