صافکاری بی ام و

خوودروهای بی ام و جزو دسته خودرهای لوکس قرار می‌گیرد در ادامه مقاله به صافکاری بی ام و می پردازیم.

صافکاری بی ام و با ساکشن

در بحث تعمیر بدنه خودرو ، دستگاه ساکشن یا مکنده صافکاری ، روی بدنه قر شده و فرو رفته خودرو قرار می گیرد و با به وجود آوردن خلا ، فشار منفی ایجاد می کند و بخش فرو رفته بدنه خودرو را به سمت مخالف خود (یعنی بیرون) می ‌کشاند.

به این صورت فرو رفتگی خودرو ، ترمیم می شود و لایه بدنه به جای خود باز می ‌گردد و صافکاری به خوبی انجام می گیرد و خودرو تعمیر می شود.

با استفاده از روش‌ های دستی صافکاری ، در جهت برگرداندن بخش فرو رفته بدنه ، آثار آن با شدت بیش تری مشخص خواهند شد. اما دستگاه مکنده صافکاری ، بازگرداندن لایه بدنه به سر جای خود را به شکلی کاملا طبیعی انجام می دهد و وضعیت بسیار شبیه به حالت پیش از ضربه ، خواهد بود.

هزینه صافکاری

خودروهای گران قمیت یا کمیاب را هر کسی نمی تواند صافکاری کند. به خاطر استفاده از ماده اولیه خاص مانند فایبرگلاس و فناوری هایی مانند سنسورهای مختلف دیجیتال در خودروهای روز دنیا ، هزینه صافکاری و نقاشی برخی از خودروها چون پورشه ، مازراتی ، فراری و حتی بنز و بی ام و، بسیار گران تر از خودروهای پرتیراژ و ارزان تر می باشد.

هزینه صافکاری در درجه اول به نوع خودروی مورد نظر بستگی دارد که خودروهای لوکس بیش تر می باشند. یکی از بیش ترین صافکاری ها ، صافکاری سپر عقب و جلو می باشد.

این صافکاری بیش تر برای خودروهایی که سپرشان از جنس فایبرگلاس یا پلاستیک خاص است صرفه بیش تری دارد زیرا قیمت های متفاوتی دارند.

تعمیر بدون رنگ ستون های خودرو کمی دقت و ظرافت خاص نیاز دارد و باید برای سپردن صافکاری این خودروها به تعمیرکار کمی دقت کرد تا به دست افراد ماهر سپرده شود.

خرید قطعات یدکی در صافکاری و نقاشی ها توسط شخص راننده انجام می شود مگر این که راننده خرید توسط تعمیرکار را بپذیرد. توصیه می شود که قطعات را خودتان بخرید و سعی کنید بهترین کیفیت را برای خودرو انتخاب کنید.

اگر در صافکاری تخصصی هزینه را کاهش دهید در زمان فروش باعث می شود کارشناس خودرو در زمان کارشناسی خودرو با کاهش قیمت چشم گیری روبرو شود

صافکاری بی ام و

در زمانی که بدنه خودر دچار آسیب و رنگ بری شده باشد ، صافکار و نقاش حرفه ای آن را به وضعیت اولیه باز می گرداند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با شناخت ابزار موجود می توان به نتایج خیلی بهتری دست پیدا کرد.

در صافکاری با دستگاه می توان بر روی هر دو صفحه ی آلومینیومی و فولادی نیز استفاده کرد. با به حداقل رساندن استفاده از بتونه بدنه می توان از این روش برای آماده کردن قسمت آسیب دیده  برای بتونه کاری مهیا کرد.

این نوع از صافکاری با دستگاه روشی است که در آن با دقت بسیار بالای اپراتور از ریزش رنگ بدنه خودرو جلوگیری می شود و تا زمانی که رنگ دست نخورده باشد می شود از صافکاری PDR استفاده نمود.

صافکاری بی ام و به شما کمک می کند تا به صورت تخصصی و با استفاده از جدیدترین دستگاه های دیجیتالی رنگ خودرو را تشخیص دهید تا از سلامت خودرو خود مطمئن شوید.

بسیاری از خودروهای موجود دارای آسیب هایی می باشند که فروشنده سعی دارد تا آن ها را از دید شما مخفی نگه دارد و فقط یک کارشناس مجرب می تواند این مشکلات را شناسایی و بررسی کند.

با توجه به تکنولوژی به کار رفته در این روش صافکاری بی ام و  و میزان مهارت مورد نیاز صافکار، قیمت بالاتری در مقایسه با سایر روش‌ های صافکاری و تعمیر بدنه خودرو دارند. چنین روشی را برای خودرو های گران قیمت یا قر شدگی ‌های وخیم بدنه خودرو ، به کار می ‌گیرند.

صافکاری آنلاین ، سایت تخصصی  صافکاری بدون رنگ خودرو  و صافکاری بی ام و می باشد که با سابقه درخشان در زمینه صافکاری با دستگاه و تعمیرات ماشین خدمات خود را به تمام دارندگان خودرو ها ارائه می دهد.

هم چنین انواع خدمات خودرویی نظیر صافکاری با دستگاه ، تگرگ زدگی ماشین و صافکاری بی ام و و ماشین های لوکس در این مجموعه  ارائه می شود. این مجموعه با استفاده از پرنسل ماهر و مجرب سعی دارد خدمات خود را با کیفیت بیش تر برای مشتریان عزیز ارائه دهد.

در این مجموعه از تجهیزات پیشرفته و متخصین مجرب خودرو استفاده می شود که کاملا آثار تگرگ زدگی ماشین را رفع می کنند. برای اطلاعات بیش تر در مورد صافکاری بی ام و می توانید به سایت این مجموعه معتبر مراجعه نمائید.

صافکاری آنلاین

صافکاری آنلاین اولین و بروز ترین مرجع آنلاین صافکاری است ، شما می توانید با درخواست کارشناسی خودرو تصادفی خود از قیمت و مدت زمان مورد نیاز صافکاری ماشین خود با خبر شوید.

یکی از ویژگی های سایت صافکاری آنلاین صافکاری و نقاشی خودرو با تاییده ای کارشناس می باشد.

خدمات ما
درخواست صافکاری
09121779706

Leave A Comment